Inwestycja

Lokalizacja

Gdzie znajdziesz nasze domy

Osiedle 35 Wille Mikołajki położone jest w miejscowości Prawdowo, w gminie Mikołajki, pośród licznych terenów zielonych. Okolica sprzyja budowaniu codziennego życia, a bogata oferta sportowo – rekreacyjna przypadnie do gustu niejednemu wielbicielowi mazurskich jezior.

W odległości 500 metrów znajduje się kompleks hotelowy znanej marki Hotel Gołębiewski z bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną, dostępną nie tylko dla gości hotelowych. A to tylko jedna z wielu atrakcji dostępnych w najbliższej okolicy dla nabywców działek z naszej oferty.

  • Tereny zielone
  • Ścieżki rowerowe
  • Pole golfowe
  • Stadnina koni
  • Sklepy i dodatkowe usługi
  • Przystań
  • Mazurskie Jeziora

Bliski dostęp do jeziora

Ścieżki rowerowe

Nowy kompleks sportowy

Sklepy i usługi w okolicy

Sąsiedztwo restauracji

Kryta pływalnia w okolicy

35 domów z działką

Czekają gotowe na Ciebie

Inwestycja docelowo będzie się składać z 35 budynków w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, które są budowane etapowo. Każdy dom ma dużą i ogrodzoną działkę (ogródek), którą wraz z domem kupujecie Państwo na własność. Osiedle jest przyłączone do sieci energetycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej oraz światłowodowej.

Infrastruktura osiedla

Atuty

Cały kompleks posiada wybudowaną, gotową drogę wewnętrzną wraz z oświetleniem, co znacznie ułatwi korzystanie z nieruchomości nawet z pochmurne dni i wieczorami. Rozwiązania komunikacyjne na terenie całej inwestycji zostały zaprojektowane przez doświadczonego urbanistę i architekta, w przemyślany sposób, aby codzienne korzystanie z części wspólnych było po prostu przyjemne.

Komunikacja

Dogodna i bezproblemowa

Droga 16 i 601

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z najważniejszymi pobliskimi ośrodkami. Położona jest w ciągu komunikacyjnym drogi wojewódzkiej nr 601 oraz w niedalekiej odległości od drogi krajowej nr 16, która stanowi główny szlak komunikacyjny na Mazurach. Gwarantuje to możliwość dojazdu do centrum Mikołajek bez względu na porę roku czy warunki pogodowe - nawet podczas naprawdę śnieżnej zimy.

Modernizacja kolei

Potencjał inwestycji podniesie także planowana modernizacja linii kolejowej, która jeszcze 10 lat wcześniej obsługiwała regularne połączenia kolejowe z Centrum Mikołajek. Połączenia obsługiwane przez kolej dużych prędkości z Warszawą, Ostrołęką czy Olsztynem znacznie ułatwią komunikację. Ekspresowy transport szynowy umożliwi m.in. szybką komunikację z regionalnymi portami lotniczymi oraz innymi krajowymi atrakcjami.

Trasa S16

W przyszłości komunikacja z inwestycją będzie jeszcze prostsza i bardziej wygodna. Wszystko dzięki projektowanej w niedalekiej odległości trasie S16, która docelowo połączy Olsztyn, Ełk i Knyszyn. Przebiegać będzie przez dwa województwa, co znacząco uprawni dojazd także w bardziej oddalone miejsca.